Home Page
סרטים
Home Page
ארכיון סדרות

דה וויס (The Voice) ישראל עונה 4 פרק 9 לצפייה ישירה


חלק 2:


Voice israel.pngThe Voice ישראל עונה 4 פרק 9 לצפייה ישירה, The Voice ישראל עונה 4 פרק 9 להורדה, דה וויס ישראל עונה 4 פרק 9 לצפייה ישירה או להורדה, דה ווייס עונה 4 פרק 9 לצפייה ישירה או להורדה, The Voice עונה 4 פרק 9 לצפייה ישירה או להורדה - תקציר הסדרה: The Voice ישראל היא תוכנית מציאות ישראלית העוסקת בגילוי כשרונות מוזיקליים. התוכנית, שמבוססת על הגרסה ההולנדית של הסדרה, "The Voice of Holland", שודרה לראשונה בערוץ 2 בזכיינית רשת ב-7 בינואר 2012. מנחה הגרסה הישראלית הוא מיכאל אלוני, והמנטורים בעונה הראשונה הם אביב גפן, שרית חדד, רמי קלינשטיין ושלומי שבת. בתום העונה הראשונה עזב את התוכנית קלינשטיין, ובמקומו הצטרפו חברי להקת משינה, יובל בנאי ושלומי ברכה כמנטור אחד. העונה השנייה החלה את שידוריה ב-12 בדצמבר. בעונה השלישית חברי להקת משינה לא משתתפים, ומחליפם הוא מוש בן ארי. בעונה הרביעית צפויה להצטרף שלומית מלכה למיכאל אלוני בהנחיית התוכנית. שרית חדד לא תמשיך בתוכנית עקב מעברה לתוכנית "בית ספר למוזיקה" של המתחרה קשת. במקומה תשתתף בעונה הרביעית הזמרת מירי מסיקה. הזמר מוש בן ארי עזב את התוכנית גם הוא, ובמקומו ישתתף בעונה הרביעית הזמר אברהם טל כמנטור. התוכנית זכתה לביקורות חיוביות רבות על ההשפעה המיוחדת שנותנים הכיסאות המסתובבים. הביקורות עסקו בכבוד שנותנת התוכנית לקול ולאיכויות השירה; בניגוד לתוכניות אחרות, נבחנים המתמודדים על ידי המנטורים אך ורק על פי הקול שלהם ולא על פי המראה או סיפור הרקע שלהם. תוכנית הפתיחה של "The Voice ישראל" זכתה לרייטינג של 38.9% כשהשיא היה באודישן של רז שמואלי (43.4%). פרק האודישנים השני זכה גם הוא ל־39.4% כשהשיא היה 47.1%. תוכנית הפתיחה של העונה השנייה זכתה לרייטינג של 35.4% ופרק האודישנים השני זכה לרייטינג של 37.8%.

גולסטאר עונה 4 פרק 21 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!


גולסטאר עונה 4 פרק 21 לצפייה ישירה, גולסטאר עונה 4 פרק 21 להורדה, גולסטאר מקסיקו פרק 21 לצפייה ישירה או להורדה, גולסטאר מכסיקו פרק 21 לצפייה ישירה או להורדה, גולסטאר 2017 פרק 21 לצפייה ישירה או להורדה, גולדסטאר (גולסטר) עונה 4 פרק 21 לצפייה ישירה או להורדה, גולסטאר עונה 4 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: היא תוכנית דוקו-ריאליטי ישראלית שנוצרה והופקה עבור רשת הוט. התוכנית מציגה את פעילותה של נבחרת כדורגל המורכבת מידוענים. בכל פרק, הנבחרת עוברת חוויה משותפת אחרת כולל אימון והכנה לקראת המשחקים, המשחקים עצמם והתגובות לאחריהם. את הנבחרת מאמן שייע פייגנבוים, מאמן כדורגל ותיק וכדורגלן עבר. בסיום כל עונה הנבחרת מתכוננת למשחק הגמר, כאשר כל המשחקים הם בעצם הכנה למשחק זה. מדים נוצצים מהנילונים? רפליקות חוזרות של "נו מור" ו"יאללה זו-ארץ"? הפרומואים לעונה השלישית של גולסטאר עונה 4 פרק 20 לצפייה ישירה הזכירו לי משהו שסבתי עליה השלום נהגה לומר, וזה הולך כך: "פחחחחחח". למה אנחנו צריכים את העטיפה המדומה הזו? הרי כל צופה טלוויזיה מעל גיל 14 יודע שהקשר בין "גולסטאר" לכדורגל שקול לקשר בין בר רפאלי לבני ברק. במילים אחרות: מקרי בהחלט. תכניות הסמי-ריאליטי סטייל "חי ב-LA LA לנד", "הקודחים" ושאר אחיותיהן לז'אנר מורחות כבר שנים 30 ומשהו פרקים על ישראלים מצחיקים שעושים שטויות בלוקיישן כלשהו. בכל פעם הכותרת או סיפור המסגרת משתנים, אבל בעצם למה לא לקרוא לילד בשמו – "ישראלים מצחיקים עושים דברים מפגרים?". זה פחות קליט? טוב, נו. וכך אנו חוזרים לגולסטאר עונה 4 פרק 20 לצפייה ישירה, התכנית שהשיבה לתחייה את הקריירה של טום קשתי (לא ברור מדוע), וכעת מתכננת לעשות את אותו הדבר לעוד כמה מפורסמים. אחרי עונה די מנומנמת (בן-אל תבורי לא הפך בסוף לכוכב? חבל), החליטו בהפקת העונה השלישית ללכת על מתיחת פנים כללית: פתיח באנימציה, לוקיישן התכנית שהועתק ממכון וינגייט השגרתי לארגנטינה, והעיקר – לקאסט לוהקו שמות חזקים דוגמת גיא זוארץ ו יון תומרקין, לצדם של שני כדורגלני עבר מקצועיים – ג'ובאני רוסו ולירן שטראובר. אם היו יכולים ללהק גם בלונדינית תכולת עיניים וכלבלב חמוד, היו עושים זאת. העיקר שיבואו כולם. האמת? זה עובד. חלקית. מצפייה בשני פרקי העונה הראשונה נראה שכוכבי התכנית הגיעו מוכנים לספק את הסחורה. אנחנו מצטרפים אליהם הישר לארגנטינה ללא סצינות פרידה מוגזמות מהמשפחה בשדה התעופה ("לא, אל תלך, אבי היקר, מאור עיניי! אה, זה רק לשבועיים? אז תביא טוברלון"), כאשר כולם, כך נראה, הגיעו אפויים היטב. זו-ארץ שבשנים האחרונות חשף אישיות עצית למדי בהנחיית "הישרדות", בולט מהר מאוד לטובה בכמה רגעים שנונים, כמו גם זוהר ליבה המסקרן ותומרקין הצעיר שאשכרה התאמן לקראת התוכנית. הפרסומאי הדר גולדמן הוא המתמודד שאיש לא יודע מיהו (ולאף אחד לא אכפת), ואת תפקיד המצחיקים מאיישים צחי אשכזני ו דורון מירן. 

ראש גדול עונה 6 פרק 4 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

ראש גדול עונה 6 פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, ראש גדול - ראש חדש פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, ראש גדול עונה 6 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: ראש גדול היא סדרת דרמה יומית ישראלית, המיועדת לילדים ונוער, אשר שודרה בערוץ הילדים ב-yes הטלוויזיה בלוויין. הסדרה עלתה לשידור ב-7 בנובמבר 2004 בערוץ yes5, אילו העונה השנייה עד החמישית שודרה בערוץ הילדים ב-yes. העונה החמישית והאחרונה (עד אז) הסתיימה ב-9 ביולי 2009. שיר הנושא של הסדרה, "ראש גדול", נכתב והולחן על ידי מיקי גבריאלוב ובוצע על ידי שירה גבריאלוב ואמיר פז. ב-17 במאי 2016, כ-7 שנים מאז הפקת העונה החמישית, הודיעה חברת Yes שהסדרה תשוב לעונת "ספיישל", שתיקרא "ראש גדול - ראש חדש", אשר מתוכננת לעלות לשידור בלעדית ללקוחותיה ב-1 בינואר 2017. 

הומלנד עונה 6 פרק 1 לצפייה ישירה » תרגום מובנה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

הומלנד עונה 6 פרק 1 לצפייה ישירה, הומלנד עונה 6 פרק 1 להורדה, Homeland עונה 6 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, מולדת עונה 6 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, הומלנד עונה 6 פרק 1 תרגום מובנה בעברית לצפייה ישירה, הומלנד כתוביות בעברית להורדה, הומלנד עונה 6 פרקים מלאים באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: הומלנד (באנגלית: Homeland) היא סדרת דרמה אמריקאית אשר שידוריה החלו בערוץ שואוטיים ב-2 באוקטובר 2011. הסדרה הופקה על בסיס הסדרה הישראלית "חטופים", כשהבמאי המקורי שימש כמפיק בפועל בגרסה האמריקאית. הסדרה עוסקת בקצינת המבצעים של ה-CIA קרי מתיסון, המאמינה כי הנחת, שהוחזק כאסיר של אל קאעידה בעיראק, אינו אלא מחבל המאיים על ביטחונה הלאומי של ארצות הברית. פרק הבכורה היה נגיש מיידית באתרי האינטרנט כצעד לחשיפת הסדרה ונגישותה לכלל קהל הצופים. הסדרה זכתה בשני פרסי גלובוס הזהב לסדרת הדרמה הטובה ביותר לשנים 2011 ו-2012. ב-2012 זכתה הסדרה גם בפרסי גלובוס הזהב לשחקן ולשחקנית הטובה ביותר (עבור משחקם של דמיאן לואיס וקלייר דיינס, בהתאמה). רקע כללי: הסדרה עוקבת אחר קרי מתיסון, קצינת המבצעים של ה-CIA, שלאחר ביצוע פעולה לא מורשית בעיראק, הושמה על תנאי והוצבה מחדש במרכז ללוחמה בטרור של ה-CIA בלאנגלי, וירג'יניה. בזמן שניהלה מבצע בעיראק, קרי הוזהרה על ידי מחבל כי שבוי מלחמה אמריקני הצטרף לארגון אל קאעידה כשהוא מתמצת זאת במשפט "שבוי אמריקני סובב" - כשכוונתו "הוסב". במהלך פשיטה של כוח דלתא על מתחם שהיה שייך למחבל אבו נזיר, מחולץ ניקולס ברודי, סמל נחתים אמריקאי שדווח כנעדר בעיראק מאז 2003. קרי מאמינה כי ברודי הוא שבוי המלחמה האמריקני שעליו דיבר המודיע העיראקי שלה. עם זאת, הממשלה והממונים עליה ב-CIA מתייחסים אל ניקולס ברודי כגיבור מלחמה. היא מתקשה לשכנע את הבוס שלה, דייוויד אסטס, לשים את ברודי תחת מעקב ופונה לסול ברנסון, תחתיו עבדה בעבר. שניהם מנסים למנוע פיגוע נוסף על אדמת אמריקה. בתחילה הסדרה נעה סביב קו העלילה על חשיפתו של ברודי, אך החל מהעונה הרביעית, הסדרה מתמקדת במאבק המודיעיני למניעת פיגוע טרור נוסף על אדמת ארצות הברית והופכת לסדרת מותחן ריגול על הגנת המולדת.

או בוי פרק 22 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

או בוי פרק 22 לצפייה ישירה, או בוי פרק 22 להורדה, אובוי פרק 22 לצפייה ישירה או להורדה, oboy פרק 22 לצפייה ישירה או להורדה, o boy פרק 22 לצפייה ישירה או להורדה, או בוי עונה 1 פרק 22 לצפייה ישירה או להורדה, או בוי עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: או בוי פרק 22 לצפייה ישירה היא סדרת נעורים ישראלית חדשה. עלילת העונה מתחילה שלהקת או בוי מגיעה להופיע בבית הנשיא ויש שערורייה גדולה. מנהלת הלהקה טל מחליטה החלטה גורלית. עלמה רוצה מאוד לשיר בלהקה אך היא של בנים אז היא נאלצת להתחפש לבן ובהמשך העונה היא מגלה את הסוד לזוהר והיא נופלת לבריכה. הראשונה להקדים הייתה גילת אנקורי אשר היה לה מסר חשוב להעביר לקוראי אתר בא-לי "לאהוב את עצמך זה חשוב": תפקיד ראשון בערוץ הילדים! איך המרגש? אוי נכון. לא חשבתי על זה, ממש מרגש! יש לי תפקיד ראשון בערוץ הילדים בגיל 60, זו ההוכחה שאף פעם לא מאוחר. תגלי לנו קצת על הדמות שלך בסדרה. אני משחקת את יונה, שהייתה בעברה דיווה גדולה מאוד. אני היא אמא של לי בירן שבעצם מרוב אהבה עצמית קראתי לבני על שמי, יון. דרך אגב, יצא לי רק היום להיפגש ולהכיר לראשונה (!) את לי. להיות דיווה בהחלט יכול להיות מוכר לך מהחיים האישיים. כן! אני מסכימה! שאלתי את אנשי ההפקה אם אני מרוכזת בעצמי ואוהבת את עצמי מידי וזו הסיבה שקיבלתי את התפקיד ומבלי שהם יענו לי ידעתי בלב שהתשובה היא כן. אבל אני גאה בזה, לאהוב את עצמך זה חשוב. את נלי תגר, שגם עבורה זהו תפקיד ראשון בערוץ הילדים נשאלה מה יש לה להגיד לכל החולמים הצעירים שרוצים גם הם להיות בקדמת במסך: נלי, מי את בסדרה? אני משחקת את טל קוטלר, מנהלת הלהקה. בורכתי בדמות מדהימה, מגניבה, מרגשת וקצת ביץ' אבל חשוב לי להבהיר לפניי שאני לא ביץ' במציאות, בכלל לא אבל כן היה כיף לשחק את התפקיד הזה, משהו שונה מכל הדברים שעשיתי עד עכשיו. איזו להקה את הערצת כשהיית צעירה יותר? האמת היא שמה זה לא הייתי מהמעריצות ההיסטריות של להקות הבנים, אני מודה. ועוד בתקופתי היי פייב היו חזקים אבל זה פשוט לא דיבר אליי. אבל שלא יבינו לא נכון, את הלהקת בנים שלי "אוי בוי" אני מעריצה. הם הכי טובים! באמת! אז בואי תגלי את מי כן הערצת בצעירותך. הייתי היסטרית על קומדי סטור! עפתי על ההופעות והדיסקים שלהם. עכשיו הכל מובן מאיפה הצד הקומי המוכשר שלך. אופס, עכשיו גיליתי מאיפה שאבתי השראה. אבל כן, הייתי מטורפת עליהם והם ממש עיצבו את השחקנית שאני. גם לך זהו התפקיד הראשון בערוץ הילדים! בדומה לכמה שחקנים מוכשרים ומוכרים כאן. כן! עולם הילדים מלהיב אותי. תחשבי שכשאני הייתי צעירה, ערוץ הילדים בדיוק התחיל וממש חלמתי להיות שם ובאמת שהשחקנים שם היוו לי דוגמה ואהבתי אותם, ועכשיו אני זאת שהולכת להשפיע על הדור הצעיר. זה כיף! וזה דור שבהחלט חולם להיות גם הוא בקדמת המסך. אם הכוונה היא להיות מפורסם, זה לא המתכון. שחקן זה מקצוע. צריך לחוות כל כך הרבה כישלונות ולקבל מלא "לא" עד לפריצה האמיתית ויש המון רגעים קשים ומאכזבים, לא הכל נוצץ. אז ממליצה או מזהירה? אני פשוט ממליצה על עבודה שיש בה שגרה וחיים נורמליים. אבל אני מכורה קשה לזה! אוהבת ונושמת את זה! ללא ספק!

מצווש פרק 4 לצפייה ישירהמצווש פרק 4 לצפייה ישירה, מצווש פרק 4 להורדה, מצווש עם אשלי וקסמן בקשי פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, מצווש עונה 1 פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, מיצווש פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, בת מצווש פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, מצווש עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: מצווש היא תכנית דוקו ריאליטי חדשה הכוללת עשרה פרקים ותשודר כבר מאמצע דצמבר. התכנית תעקוב אחר השלבים בדרך לבר או לבת המצווה. כל פרק יתמקד בשלב אחר בדרך למאורע ובמשפחה אחרת. "מצווש" תלווה את הנערים, הנערות ומשפחותיהם בהכנות ליום המיוחד והמשמעותי בחייהם שמסמל את הפיכתם לבוגרים. על כל החגיגה תנצח אשלי שתתרום מהידע שלה, תתן טיפים ותעזור לכלות ולחתני היום החגיגי. לבקשי יש לא מעט מעריצות וצופות שנמצאות בגיל המתאים, הם גם אלו שבחרו בה לפני כשנה כ"כוכבת הרשת" בטקס נבחרי השנה של אותו הערוץ, ומאז רק המריאה, זכתה לחיקוי בארץ נהדרת ואף השיקה אפליקציה רשמית.