Home Page
סרטים
Home Page
ארכיון סדרות

האח הגדול עונה 8 פרק 5 לצפייה ישירה


חלק 2:


סיימתם את הפרק? לחצו כאן ותועברו לצפייה בשידור החי מבית האח הגדול - ערוץ 26!

האח הגדול - ישראל.png
האח הגדול עונה 8 פרק 5 לצפייה ישירה, האח הגדול עונה 8 פרק 5 להורדה, האח הגדול 8 פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה, האח הגדול 2016 פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה, האח הגדול 2017 פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה, האח הגדול עונה 8 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: האח הגדול היא תוכנית מציאות ישראלית בהנחייתם של ארז טל וקורין גדעון, המבוססת על תוכנית האח הגדול העולמית, ומשודרת בשידורי קשת של ערוץ 2, החל מספטמבר 2008. בתוכנית נאספים מספר מתמודדים שנבחרו על ידי הפקת התוכנית ומוכנסים למרחב מגורים מרווח ומפואר, המכונה "בית האח הגדול". בזמן שהותם בבית, מצולמים ומוקלטים המתמודדים בכל רגע והתוכנית מאפשרת צפייה בהם בשידור חי או כתוכנית סיכום כל כמה ימים. המתמודדים שוהים ב"בית האח הגדול" למשך פרק זמן מוגדר (המשתנה מעונה לעונה) ובמהלכו עליהם למלא משימות שמטילה עליהם הפקת התוכנית. במהלך התוכנית, מודחים דיירי הבית (על פי רוב מתקיימת הדחה אחת לשבוע) עד לגמר בו לוקחים חלק חמשת הדיירים האחרונים שנשארו בבית. בסיום הגמר, מוכרז הדייר האחרון שנותר בבית כמנצח וזוכה בפרס. מתחילת שידורה הונחתה התוכנית על ידי ארז טל ואסי עזר אך בדצמבר 2015 פרש עזר מהנחיית התוכנית ובמקומו מנחה קורין גדעון לצידו של טל. התוכנית מבוססת על פורמט הולנדי ששודר לראשונה בשנת 1999 ומאז משודרת בקרוב ל-70 מדינות בעולם. ברוב המדינות זכתה התוכנית לשיעורי צפייה גבוהים מן הרגיל. התוכנית "פרויקט Y", ששודרה לראשונה בשנת 2003 בטלוויזיה בלוויין yes, הייתה בעלת פורמט דומה. במאי ועורך הסדרה, וגם הקול מאחורי האח הגדול, הוא יורם זק.

גולסטאר עונה 4 פרק 18 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!


גולסטאר עונה 4 פרק 18 לצפייה ישירה, גולסטאר עונה 4 פרק 18 להורדה, גולסטאר מקסיקו פרק 18 לצפייה ישירה או להורדה, גולסטאר מכסיקו פרק 18 לצפייה ישירה או להורדה, גולסטאר 2017 פרק 18 לצפייה ישירה או להורדה, גולדסטאר (גולסטר) עונה 4 פרק 18 לצפייה ישירה או להורדה, גולסטאר עונה 4 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: היא תוכנית דוקו-ריאליטי ישראלית שנוצרה והופקה עבור רשת הוט. התוכנית מציגה את פעילותה של נבחרת כדורגל המורכבת מידוענים. בכל פרק, הנבחרת עוברת חוויה משותפת אחרת כולל אימון והכנה לקראת המשחקים, המשחקים עצמם והתגובות לאחריהם. את הנבחרת מאמן שייע פייגנבוים, מאמן כדורגל ותיק וכדורגלן עבר. בסיום כל עונה הנבחרת מתכוננת למשחק הגמר, כאשר כל המשחקים הם בעצם הכנה למשחק זה. מדים נוצצים מהנילונים? רפליקות חוזרות של "נו מור" ו"יאללה זו-ארץ"? הפרומואים לעונה השלישית של גולסטאר עונה 4 פרק 18 לצפייה ישירה הזכירו לי משהו שסבתי עליה השלום נהגה לומר, וזה הולך כך: "פחחחחחח". למה אנחנו צריכים את העטיפה המדומה הזו? הרי כל צופה טלוויזיה מעל גיל 14 יודע שהקשר בין "גולסטאר" לכדורגל שקול לקשר בין בר רפאלי לבני ברק. במילים אחרות: מקרי בהחלט. תכניות הסמי-ריאליטי סטייל "חי ב-LA LA לנד", "הקודחים" ושאר אחיותיהן לז'אנר מורחות כבר שנים 30 ומשהו פרקים על ישראלים מצחיקים שעושים שטויות בלוקיישן כלשהו. בכל פעם הכותרת או סיפור המסגרת משתנים, אבל בעצם למה לא לקרוא לילד בשמו – "ישראלים מצחיקים עושים דברים מפגרים?". זה פחות קליט? טוב, נו. וכך אנו חוזרים לגולסטאר עונה 4 פרק 18 לצפייה ישירה, התכנית שהשיבה לתחייה את הקריירה של טום קשתי (לא ברור מדוע), וכעת מתכננת לעשות את אותו הדבר לעוד כמה מפורסמים. אחרי עונה די מנומנמת (בן-אל תבורי לא הפך בסוף לכוכב? חבל), החליטו בהפקת העונה השלישית ללכת על מתיחת פנים כללית: פתיח באנימציה, לוקיישן התכנית שהועתק ממכון וינגייט השגרתי לארגנטינה, והעיקר – לקאסט לוהקו שמות חזקים דוגמת גיא זוארץ ו יון תומרקין, לצדם של שני כדורגלני עבר מקצועיים – ג'ובאני רוסו ולירן שטראובר. אם היו יכולים ללהק גם בלונדינית תכולת עיניים וכלבלב חמוד, היו עושים זאת. העיקר שיבואו כולם. האמת? זה עובד. חלקית. מצפייה בשני פרקי העונה הראשונה נראה שכוכבי התכנית הגיעו מוכנים לספק את הסחורה. אנחנו מצטרפים אליהם הישר לארגנטינה ללא סצינות פרידה מוגזמות מהמשפחה בשדה התעופה ("לא, אל תלך, אבי היקר, מאור עיניי! אה, זה רק לשבועיים? אז תביא טוברלון"), כאשר כולם, כך נראה, הגיעו אפויים היטב. זו-ארץ שבשנים האחרונות חשף אישיות עצית למדי בהנחיית "הישרדות", בולט מהר מאוד לטובה בכמה רגעים שנונים, כמו גם זוהר ליבה המסקרן ותומרקין הצעיר שאשכרה התאמן לקראת התוכנית. הפרסומאי הדר גולדמן הוא המתמודד שאיש לא יודע מיהו (ולאף אחד לא אכפת), ואת תפקיד המצחיקים מאיישים צחי אשכזני ו דורון מירן. 

או בוי פרק 21 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

או בוי פרק 21 לצפייה ישירה, או בוי פרק 21 להורדה, או בוי עונה 1 פרק 21 לצפייה ישירה או להורדה, אובוי פרק 21 לצפייה ישירה או להורדה, או-בוי פרק 21 לצפייה ישירה או להורדה, Oboy פרק 21 לצפייה ישירה או להורדה, O_Boy פרק 21 לצפייה ישירה או להורדה, o boy פרק 21 לצפייה ישירה או להורדה - תקציר הסדרה: Oboy היא להקת הבנים המצליחה בישראל. הם יודעים לזוז, הם יודעים לשיר, אבל הם לא יודעים שאחד מהם הוא.... היא! דרמה מוזיקלית סוחפת עם ג׳וי ריגר, אליאנה תדהר, לי בירן, דניאל גד, טום באום, נלי תגר ועוד. סדרת נעורים ישראלית חדשה. סיפורה של להקת בנים ישראלית ועל ההצלחה המטורפת שלה, התמודדותה עם סוכנת קשוחה ועם חיי הזוהר. עלילת העונה מתחילה שלהקת או בוי מגיעה להופיע בבית הנשיא ויש שערורייה גדולה. מנהלת הלהקה טל מחליטה החלטה גורלית. עלמה, שאימה נכנסת לחובות רוצה לעזור לה והאפשרות היחידה היא לשיר בלהקה אך היא של בנים אז היא נאלצת להתחפש לבן.

או בוי פרק 24 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

או בוי פרק 24 לצפייה ישירה, או בוי פרק 24 להורדה, אובוי פרק 24 לצפייה ישירה או להורדה, oboy פרק 24 לצפייה ישירה או להורדה, o boy פרק 24 לצפייה ישירה או להורדה, או בוי עונה 1 פרק 24 לצפייה ישירה או להורדה, או בוי עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: או בוי פרק 24 לצפייה ישירה היא סדרת נעורים ישראלית חדשה. עלילת העונה מתחילה שלהקת או בוי מגיעה להופיע בבית הנשיא ויש שערורייה גדולה. מנהלת הלהקה טל מחליטה החלטה גורלית. עלמה רוצה מאוד לשיר בלהקה אך היא של בנים אז היא נאלצת להתחפש לבן ובהמשך העונה היא מגלה את הסוד לזוהר והיא נופלת לבריכה. הראשונה להקדים הייתה גילת אנקורי אשר היה לה מסר חשוב להעביר לקוראי אתר בא-לי "לאהוב את עצמך זה חשוב": תפקיד ראשון בערוץ הילדים! איך המרגש? אוי נכון. לא חשבתי על זה, ממש מרגש! יש לי תפקיד ראשון בערוץ הילדים בגיל 60, זו ההוכחה שאף פעם לא מאוחר. תגלי לנו קצת על הדמות שלך בסדרה. אני משחקת את יונה, שהייתה בעברה דיווה גדולה מאוד. אני היא אמא של לי בירן שבעצם מרוב אהבה עצמית קראתי לבני על שמי, יון. דרך אגב, יצא לי רק היום להיפגש ולהכיר לראשונה (!) את לי. להיות דיווה בהחלט יכול להיות מוכר לך מהחיים האישיים. כן! אני מסכימה! שאלתי את אנשי ההפקה אם אני מרוכזת בעצמי ואוהבת את עצמי מידי וזו הסיבה שקיבלתי את התפקיד ומבלי שהם יענו לי ידעתי בלב שהתשובה היא כן. אבל אני גאה בזה, לאהוב את עצמך זה חשוב. את נלי תגר, שגם עבורה זהו תפקיד ראשון בערוץ הילדים נשאלה מה יש לה להגיד לכל החולמים הצעירים שרוצים גם הם להיות בקדמת במסך: נלי, מי את בסדרה? אני משחקת את טל קוטלר, מנהלת הלהקה. בורכתי בדמות מדהימה, מגניבה, מרגשת וקצת ביץ' אבל חשוב לי להבהיר לפניי שאני לא ביץ' במציאות, בכלל לא אבל כן היה כיף לשחק את התפקיד הזה, משהו שונה מכל הדברים שעשיתי עד עכשיו. איזו להקה את הערצת כשהיית צעירה יותר? האמת היא שמה זה לא הייתי מהמעריצות ההיסטריות של להקות הבנים, אני מודה. ועוד בתקופתי היי פייב היו חזקים אבל זה פשוט לא דיבר אליי. אבל שלא יבינו לא נכון, את הלהקת בנים שלי "אוי בוי" אני מעריצה. הם הכי טובים! באמת! אז בואי תגלי את מי כן הערצת בצעירותך. הייתי היסטרית על קומדי סטור! עפתי על ההופעות והדיסקים שלהם. עכשיו הכל מובן מאיפה הצד הקומי המוכשר שלך. אופס, עכשיו גיליתי מאיפה שאבתי השראה. אבל כן, הייתי מטורפת עליהם והם ממש עיצבו את השחקנית שאני. גם לך זהו התפקיד הראשון בערוץ הילדים! בדומה לכמה שחקנים מוכשרים ומוכרים כאן. כן! עולם הילדים מלהיב אותי. תחשבי שכשאני הייתי צעירה, ערוץ הילדים בדיוק התחיל וממש חלמתי להיות שם ובאמת שהשחקנים שם היוו לי דוגמה ואהבתי אותם, ועכשיו אני זאת שהולכת להשפיע על הדור הצעיר. זה כיף! וזה דור שבהחלט חולם להיות גם הוא בקדמת המסך. אם הכוונה היא להיות מפורסם, זה לא המתכון. שחקן זה מקצוע. צריך לחוות כל כך הרבה כישלונות ולקבל מלא "לא" עד לפריצה האמיתית ויש המון רגעים קשים ומאכזבים, לא הכל נוצץ. אז ממליצה או מזהירה? אני פשוט ממליצה על עבודה שיש בה שגרה וחיים נורמליים. אבל אני מכורה קשה לזה! אוהבת ונושמת את זה! ללא ספק!

ראש גדול עונה 6 פרק 1 לצפייה ישירה


ראש גדול עונה 6 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, ראש גדול - ראש חדש פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, ראש גדול עונה 6 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: ראש גדול היא סדרת דרמה יומית ישראלית, המיועדת לילדים ונוער, אשר שודרה בערוץ הילדים ב-yes הטלוויזיה בלוויין. הסדרה עלתה לשידור ב-7 בנובמבר 2004 בערוץ yes5, אילו העונה השנייה עד החמישית שודרה בערוץ הילדים ב-yes. העונה החמישית והאחרונה (עד אז) הסתיימה ב-9 ביולי 2009. שיר הנושא של הסדרה, "ראש גדול", נכתב והולחן על ידי מיקי גבריאלוב ובוצע על ידי שירה גבריאלוב ואמיר פז. ב-17 במאי 2016, כ-7 שנים מאז הפקת העונה החמישית, הודיעה חברת Yes שהסדרה תשוב לעונת "ספיישל", שתיקרא "ראש גדול - ראש חדש", אשר מתוכננת לעלות לשידור בלעדית ללקוחותיה ב-1 בינואר 2017. 

מסובך פרק 11 לצפייה ישירהמסובך פרק 11 לצפייה ישירה, מסובך פרק 11 להורדה, מסובך עונה 1 פרק 11 לצפייה ישירה או להורדה, מסובך עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: רן שריג, מהיוצרים של "רמזור" וכוכב העונה הראשונה של "מחוברים", יצר את הסדרה החדשה "מסובך" ומגלם בה את התפקיד הראשי. סדרת דרמה חדשה העוקבת אחר דורון אדר, גבר בן 40, גרוש פעמיים שמגדל את שתי בנותיו הגדולות מגרושתו הראשונה, העיתונאית הפמיניסטית אילנה (עירית לינור) ואת בתו הקטנה מגרושתו השנייה רונית (סנדי בר). הוא מנהל רומן עם גבי (מור חן) - בחורה צעירה שמתגלה כסטנדאפיסטית גרופית שתעשה הכול כדי שיעזור לה להתקדם. אימא שלו עדיין עוזרת לו בכסף אבל לא חוסכת ממנו את דעתה על בחירותיו הגרועות. האם לקשר בין רווקה צעירה וגרוש פעמיים פלוס שלוש יש סיכוי? האם הפעם זה יילך? בין שלל המאבקים היום-יומיים והכלכליים שיש לכולנו ובמיוחד להורים גרושים.

מצווש פרק 3 לצפייה ישירהמצווש פרק 3 לצפייה ישירה, מצווש פרק 3 להורדה, מצווש עם אשלי וקסמן בקשי פרק 3 לצפייה ישירה או להורדה, מצווש עונה 1 פרק 3 לצפייה ישירה או להורדה, מיצווש פרק 3 לצפייה ישירה או להורדה, בת מצווש פרק 3 לצפייה ישירה או להורדה, מצווש עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: מצווש היא תכנית דוקו ריאליטי חדשה הכוללת עשרה פרקים ותשודר כבר מאמצע דצמבר. התכנית תעקוב אחר השלבים בדרך לבר או לבת המצווה. כל פרק יתמקד בשלב אחר בדרך למאורע ובמשפחה אחרת. "מצווש" תלווה את הנערים, הנערות ומשפחותיהם בהכנות ליום המיוחד והמשמעותי בחייהם שמסמל את הפיכתם לבוגרים. על כל החגיגה תנצח אשלי שתתרום מהידע שלה, תתן טיפים ותעזור לכלות ולחתני היום החגיגי. לבקשי יש לא מעט מעריצות וצופות שנמצאות בגיל המתאים, הם גם אלו שבחרו בה לפני כשנה כ"כוכבת הרשת" בטקס נבחרי השנה של אותו הערוץ, ומאז רק המריאה, זכתה לחיקוי בארץ נהדרת ואף השיקה אפליקציה רשמית.