Home Page
סרטים
Home Page
ארכיון סדרות

אורי ואלה פרק 7 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

תוצאת תמונה עבור אורי ואלהאורי ואלה פרק 7 לצפייה ישירה או להורדה, אורי ואלה עונה 1 פרק 7 לצפייה ישירה או להורדה, אורי ואלה עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: אורי (שלמה בראבא) ואלה (דינה סנדרסון) הם אב ובתו שהפכו לסוג של זוג בעצמם, מאז שהאם, תמי, נפטרה. אורי, שמחפש פרק ב', מוצא עצמו אבוד בעולם הדייטים האכזרי ונאבק להמציא את עצמו מחדש כמוזיקאי שמאחוריו מורשת יצירתית מפוארת. אלה, ללא תכניות ברורות לעתיד, נעה בין עבודות מזדמנות, לימודים מזדמנים וגברים מזדמנים, ומחפשים חיים עצמאיים שמנותקים מאביה. בכל פעם שאחד מהם עושה צעד קדימה, השני מחבל, במודע או שלא, בנסיונות ההתקדמות.

או בוי פרק 23 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

או בוי פרק 23 לצפייה ישירה, או בוי פרק 23 להורדה, אובוי פרק 23 לצפייה ישירה או להורדה, oboy פרק 23 לצפייה ישירה או להורדה, o boy פרק 23 לצפייה ישירה או להורדה, או בוי עונה 1 פרק 23 לצפייה ישירה או להורדה, או בוי עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: או בוי פרק 23 לצפייה ישירה היא סדרת נעורים ישראלית חדשה. עלילת העונה מתחילה שלהקת או בוי מגיעה להופיע בבית הנשיא ויש שערורייה גדולה. מנהלת הלהקה טל מחליטה החלטה גורלית. עלמה רוצה מאוד לשיר בלהקה אך היא של בנים אז היא נאלצת להתחפש לבן ובהמשך העונה היא מגלה את הסוד לזוהר והיא נופלת לבריכה. הראשונה להקדים הייתה גילת אנקורי אשר היה לה מסר חשוב להעביר לקוראי אתר בא-לי "לאהוב את עצמך זה חשוב": תפקיד ראשון בערוץ הילדים! איך המרגש? אוי נכון. לא חשבתי על זה, ממש מרגש! יש לי תפקיד ראשון בערוץ הילדים בגיל 60, זו ההוכחה שאף פעם לא מאוחר. תגלי לנו קצת על הדמות שלך בסדרה. אני משחקת את יונה, שהייתה בעברה דיווה גדולה מאוד. אני היא אמא של לי בירן שבעצם מרוב אהבה עצמית קראתי לבני על שמי, יון. דרך אגב, יצא לי רק היום להיפגש ולהכיר לראשונה (!) את לי. להיות דיווה בהחלט יכול להיות מוכר לך מהחיים האישיים. כן! אני מסכימה! שאלתי את אנשי ההפקה אם אני מרוכזת בעצמי ואוהבת את עצמי מידי וזו הסיבה שקיבלתי את התפקיד ומבלי שהם יענו לי ידעתי בלב שהתשובה היא כן. אבל אני גאה בזה, לאהוב את עצמך זה חשוב. את נלי תגר, שגם עבורה זהו תפקיד ראשון בערוץ הילדים נשאלה מה יש לה להגיד לכל החולמים הצעירים שרוצים גם הם להיות בקדמת במסך: נלי, מי את בסדרה? אני משחקת את טל קוטלר, מנהלת הלהקה. בורכתי בדמות מדהימה, מגניבה, מרגשת וקצת ביץ' אבל חשוב לי להבהיר לפניי שאני לא ביץ' במציאות, בכלל לא אבל כן היה כיף לשחק את התפקיד הזה, משהו שונה מכל הדברים שעשיתי עד עכשיו. איזו להקה את הערצת כשהיית צעירה יותר? האמת היא שמה זה לא הייתי מהמעריצות ההיסטריות של להקות הבנים, אני מודה. ועוד בתקופתי היי פייב היו חזקים אבל זה פשוט לא דיבר אליי. אבל שלא יבינו לא נכון, את הלהקת בנים שלי "אוי בוי" אני מעריצה. הם הכי טובים! באמת! אז בואי תגלי את מי כן הערצת בצעירותך. הייתי היסטרית על קומדי סטור! עפתי על ההופעות והדיסקים שלהם. עכשיו הכל מובן מאיפה הצד הקומי המוכשר שלך. אופס, עכשיו גיליתי מאיפה שאבתי השראה. אבל כן, הייתי מטורפת עליהם והם ממש עיצבו את השחקנית שאני. גם לך זהו התפקיד הראשון בערוץ הילדים! בדומה לכמה שחקנים מוכשרים ומוכרים כאן. כן! עולם הילדים מלהיב אותי. תחשבי שכשאני הייתי צעירה, ערוץ הילדים בדיוק התחיל וממש חלמתי להיות שם ובאמת שהשחקנים שם היוו לי דוגמה ואהבתי אותם, ועכשיו אני זאת שהולכת להשפיע על הדור הצעיר. זה כיף! וזה דור שבהחלט חולם להיות גם הוא בקדמת המסך. אם הכוונה היא להיות מפורסם, זה לא המתכון. שחקן זה מקצוע. צריך לחוות כל כך הרבה כישלונות ולקבל מלא "לא" עד לפריצה האמיתית ויש המון רגעים קשים ומאכזבים, לא הכל נוצץ. אז ממליצה או מזהירה? אני פשוט ממליצה על עבודה שיש בה שגרה וחיים נורמליים. אבל אני מכורה קשה לזה! אוהבת ונושמת את זה! ללא ספק!

או בוי פרק 20 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

או בוי פרק 20 לצפייה ישירה, או בוי פרק 20 להורדה, או בוי עונה 1 פרק 20 לצפייה ישירה או להורדה, אובוי פרק 20 לצפייה ישירה או להורדה, או-בוי פרק 20 לצפייה ישירה או להורדה, Oboy פרק 20 לצפייה ישירה או להורדה, O_Boy פרק 20 לצפייה ישירה או להורדה, o boy פרק 20 לצפייה ישירה או להורדה - תקציר הסדרה: Oboy היא להקת הבנים המצליחה בישראל. הם יודעים לזוז, הם יודעים לשיר, אבל הם לא יודעים שאחד מהם הוא.... היא! דרמה מוזיקלית סוחפת עם ג׳וי ריגר, אליאנה תדהר, לי בירן, דניאל גד, טום באום, נלי תגר ועוד. סדרת נעורים ישראלית חדשה. סיפורה של להקת בנים ישראלית ועל ההצלחה המטורפת שלה, התמודדותה עם סוכנת קשוחה ועם חיי הזוהר. עלילת העונה מתחילה שלהקת או בוי מגיעה להופיע בבית הנשיא ויש שערורייה גדולה. מנהלת הלהקה טל מחליטה החלטה גורלית. עלמה, שאימה נכנסת לחובות רוצה לעזור לה והאפשרות היחידה היא לשיר בלהקה אך היא של בנים אז היא נאלצת להתחפש לבן.