Home Page
סרטים
Home Page
סדרות נוער
Home Page
ארכיון סדרות

מאסטר שף עונה 6 פרק 13 לצפייה ישירה


MasterChefLogo.pngמאסטר שף עונה 6 פרק 13 לצפייה ישירה, מאסטר שף עונה 6 פרק 13 להורדה, מאסטר שף ישראל עונה 6 פרק 13 לצפייה ישירה או להורדה - מאסטר שף עונה 6 פרקים מלאים בחינם ובאיכות HD! תקציר הסדרה: מאסטר שף היא תוכנית מציאות ישראלית המשודרת, החל מאוקטובר 2010, במסגרת שידורי קשת של ערוץ 2, בהפקת "גיל הפקות". במרכז התוכנית הישראלית, בשלנים חובבים, חסרי ידע מקצועי בבישול, מתחרים על התואר "המאסטר שף של ישראל". התוכנית מבוססת על תוכנית בריטית, בשם זהה, ששודרה לראשונה ברשת ה-BBC בשנת 1990 ומשודרת מאז תחת זיכיון בכעשר מדינות ברחבי העולם. ברוב המדינות, בדומה לישראל, זכתה התוכנית לשיעורי צפייה גבוהים במיוחד ולביקורות מצוינות. "מאסטר שף" היא זוכת פרס "תוכנית המציאות הטובה ביותר" לשנת 2015 בטקס פרסי האקדמיה הישראלית לטלוויזיה. במרכז התוכנית מתחרים בשלנים חובבים, המבשלים לביתם ולהנאתם ואינם עוסקים בבישול כמקצועם העיקרי, על תואר "המאסטר שף" של ישראל, מומחה הבישול. בתחילתה של כל עונה נבחנים מתמודדים רבים במבחני מיון מול חבר שופטים מקצועי, שמחליט האם מגיע להם לעלות לשלב הבא. לשלב השני עולים 50 מתמודדים. בשלב השני המתמודדים מגיעים לשלב מחנה האימונים, בו הם לומדים מושגים מעולם הבישול, מתנסים בבישול מקצועי ונבחנים במבחני מעבר שונים. לאחר שלב זה מנופים 38 מתמודדים (מהעונה השנייה ואילך נופו 36 מתמודדים). 12 המתמודדים הנותרים הם "נבחרת העונה" והם נכנסים לתוכנית (מהעונה השנייה נבחרת העונה הורכבה מ-14 מתמודדים). בכל פרק בתוכנית מוטלות על המתחרים משימות שונות ומגוונות, כמו: יצירת מנות, שחזור מנה קיימת ושימוש בחומר גלם קיים או נבחר ליצירת מנה. בסוף כל פרק השופטים מנפים את המתחרה שביצועיו היו פחות טובים משל האחרים.

פלאשבק פרק 10 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

פלאשבק פרק 10 לצפייה ישירה או להורדה, פלאשבק עונה 1 פרק 10 לצפייה ישירה או להורדה, פלשבק פרק 10 לצפייה ישירה או להורדה - פלאשבק עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: ברוכים הבאים לתיכון קציר ולכיתה י' 6. זאת השנה שבה ניר, דידי, ליהי, בן וחבריהם עומדים להתבגר: למצוא אהבה, לשחק כדורגל, לשיר, לפחד עד מוות, להתרגש, להצליח ולהיכשל ולגלות שלהתבגר זה סיוט, אבל גם התקופה הכי יפה בחיים. גם אם היא לא יכולה להמשך לנצח... הסדרה מספרת על שישה חברי כיתת י' בבית ספר "קציר": ניר (אביב פנקס), שחולמת להיות מוזיקאית, דידי (זאק פקיאל), ביישן הרוצה להשתלב בחברה, דריה (יעל אלקנה) האופטימית והמצחיקה, אביב (עמית רהב) השנון, בן (טל מלכה) הספורטיבי ומולי (יוני מלס) החברותי. הסדרה עוקבת דרך התבגרותם והמאורעים בחייהם. פלאשבק היא סדרת טלוויזיה מוזיקלית שנוצרה על ידי שחר סגל, אורן יעקובי ואביעד קיסוס ובוימה על ידי אמיל בן שמעון. התכנית משודרת בערוץ הילדים ב-HOT החל מ-20 בנובמבר 2016.

אני בולט לצפייה ישירה » תרגום מובנה


אני בולט לצפייה ישירה, אני בולט להורדה, אני בולט תרגום מובנה לצפייה ישירה, אני בולט תרגום מובנה להורדה, אני בולט כתוביות בעברית להורדה, אני בולט לצפייה ישירה עם תרגום מובנה בעברית, אני בולט (2016) באיכות HD, אני בולט סרט לצפייה ישירה, I Am Bolt לצפייה ישירה, I Am Bolt להורדה, I'm Bolt תרגום מובנה לצפייה ישירה או להורדה - תקציר הסרט: סרט מרגש המסקר את סיפור חייו של האתלט והאצן הגדול בהיסטוריה - איך הגיע יוסיין בולט מיליד ג'מייקני בכפר נידח לאחד האנשים המפורסמים ביותר בעולם? על האהבה לקהל, על משטר האימונים הקשה עד אכזרי ועל היכולות הפנומנליות שהפכו אותו לאיש הכי מהיר בעולם לכל תולדותיו... אני בולט (2016), סרט חובה לצפייה עבור כל חובב ספורט!

החץ הירוק עונה 5 פרק 10 לצפייה ישירה » תרגום מובנה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

החץ עונה 5 פרק 10 לצפייה ישירה, החץ הירוק עונה 5 פרק 10 להורדה, החץ הירוק עונה 5 פרק 10 לצפייה ישירה או להורדה, Arrow עונה 5 פרק 10 לצפייה ישירה או להורדה, The Arrow עונה 5 פרק 10 לצפייה ישירה או להורדה, החץ הירוק עונה 5 פרקים מלאים עם תרגום מובנה בעברית / כתוביות בעברית ובאיכות HD בלעדית! תקציר הסדרה: לאחר טביעה קטלנית של ספינה, איש התענוגות המליונר אוליבר קווין נעלם ונחשב כמת. לאחר חמש שנים אוליבר יוצא ממחבואו באי בודד באוקיינוס השקט שחי בו עד לרגע זה. כשהוא חוזר הביתה לסטארלינג סיטי, אמו, אחותו וחברו הטוב הרגישו שהוא השתנה. בזמן שאוליבר מסתיר את האמת על האדם שאליו הפך, הוא מאוד רוצה לכפר על מעשים שנקט כשהיה ילד. הוא רוצה בעיקר להתפייס עם חברתו לשעבר, לורל לאנס. כשאוליבר מתחבר שוב אל הקרובים אליו, הוא בחשאות מקים את קבוצת "החץ הירוק" - משמר אזרחי המתקן את טעויות משפחתו ובנוסף נלחם בתחלואי החברה ומנסה להחזיר את סטארלינג סיטי לקדמותה. ביומו הרגיל אוליבר משחק כרודף עשיר, חסר דאגות ורשלן אשר מוקף בנהגו ושומר הראש שלו, ג'ון דיגל - אשר מסתיר את זהותו הסודית, ולאחר מכן חוזר אל חסות האפלה בזהירות. אך עם זאת, אביה של לורל, הבלש קוונטין לאנס, נחוש בדעתו לעצור את פעילות המשמר האזרחי בעירו.