Home Page
סרטים
Home Page
ארכיון סדרות

תאג"ד פרק 39 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

לוגו הסדרה.jpegתאג"ד פרק 39 לצפייה ישירה, תאג"ד פרק 39 להורדה, תאגד פרק 39 לצפייה ישירה או להורדה, תאג"ד 33 פרק 39 לצפייה ישירה או להורדה, תאג"ד עונה 1 פרק 39 לצפייה ישירה או להורדה - תאג"ד עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תאג"ד היא סדרת טלוויזיה ישראלית שעלתה לשידור ב-19 בספטמבר 2016 ב-yes. הסדרה מתארת את עלילותיהם של חובשי תאג"ד 33. יוצר הסדרה הוא ציון רובין, שגם ביים וכתב אותה. שיר הנושא של הסדרה הוא "ימים יפים" אותו כתב והלחין אביהו פנסחוב. הסדרה משודרת בימים ב'-ה' בשעה 20:30 בערוץ Yes Action. העלילה מתמקדת בפעילותם של חובשי התאג"ד בגדוד 33 של הצנחנים. הסדרה נפתחת בסצנה בה אמיר, לוחם מהפלס"ר, חווה הזיות ופותח באש לכיוון האמבולנס של התאג"ד. אמיר מתמוטט ומאבד את ההכרה ולבסוף מאושפז בבית החולים. נטען כי הוא אלרגי לקורטיזון והתנהגותו נבעה מתגובה אלרגית לחומר, אותו קיבל מאלכס, רופא התאג"ד. בשל כך מודח אלכס מהגדוד ומחליף אותו אברי, קצין מילואים, כדי לפקד על התאג"ד לתקופה של חצי שנה. דניאל, החוג"ד, שאלכס קרוב לליבו וחבריו ליחידה פועלים לחקר האמת סביב סיבת התמוטטותו של אמיר בתקווה להחזיר את הרופא שלהם בחזרה ליחידה.לוגו הסדרה.jpeg

אורי ואלה פרק 3 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

תוצאת תמונה עבור אורי ואלהאורי ואלה פרק 3 לצפייה ישירה או להורדה, אורי ואלה עונה 1 פרק 3 לצפייה ישירה או להורדה, אורי ואלה עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: אורי (שלמה בראבא) ואלה (דינה סנדרסון) הם אב ובתו שהפכו לסוג של זוג בעצמם, מאז שהאם, תמי, נפטרה. אורי, שמחפש פרק ב', מוצא עצמו אבוד בעולם הדייטים האכזרי ונאבק להמציא את עצמו מחדש כמוזיקאי שמאחוריו מורשת יצירתית מפוארת. אלה, ללא תכניות ברורות לעתיד, נעה בין עבודות מזדמנות, לימודים מזדמנים וגברים מזדמנים, ומחפשים חיים עצמאיים שמנותקים מאביה. בכל פעם שאחד מהם עושה צעד קדימה, השני מחבל, במודע או שלא, בנסיונות ההתקדמות.

שש (6) אימהות עונה 3 פרק 6 לצפייה ישירה


6 imaot.jpg6 אימהות עונה 3 פרק 6 לצפייה ישירה, 6 אימהות עונה 3 פרק 6 להורדה, שש אימהות עונה 3 פרק 6 לצפייה ישירה או להורדה, 6 אמהות עונה 3 פרק 6 לצפייה ישירה או להורדה, שש אמהות עונה 3 פרק 6 לצפייה ישירה או להורדה - שש (6) אימהות עונה 3 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: 6 אימהות היא סדרה דוקומנטרית ישראלית בת 8 פרקים המשודרת בערוץ 2 עבור הזכיינית רשת. העונה הראשונה שודרה בין החודשים ספטמבר-אוקטובר 2014. העונה השנייה שודרה בחודשים מאי-יוני 2015. העונה השלישית תשודר החל מאוקטובר 2016. בתוכנית משתתפות 6 אימהות ידועניות, בה הן נחשפות ומראות את אורח חייהן עם משפחתן וכיצד האימהות משפיעה על הקריירה והזוגיות. פרק הבכורה זכה לנתון של 26.4% אחוזי רייטינג, ופרק סיום העונה הראשונה זכה לנתון של 22.9% אחוזי רייטינג. 

גולסטאר עונה 4 פרק 2 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

GoalStarLogo.jpgגולסטאר עונה 4 פרק 2 לצפייה ישירה, גולסטאר עונה 4 פרק 2 להורדה, גולסטאר 2016 פרק 2 לצפייה ישירה או להורדה, גולדסטאר עונה 4 פרק 2 לצפייה ישירה או להורדה, גולסטר עונה 4 פרק 2 לצפייה ישירה או להורדה - תקציר הסדרה: גולסטאר (מסוגנן בלוגו כגולללל סטאר) היא תוכנית דוקו-ריאליטי ישראלית שנוצרה והופקה על ידי סוכנות ADD עבור רשת הוט. התוכנית מציגה את פעילותה של נבחרת כדורגל המורכבת מידוענים. בכל פרק, הנבחרת עוברת חוויה משותפת אחרת כולל אימון והכנה לקראת המשחקים, המשחקים עצמם והתגובות לאחריהם. את הנבחרת מאמן שייע פייגנבוים, מאמן כדורגל ותיק וכדורגלן עבר. בסיום כל עונה הנבחרת מתכוננת למשחק הגמר, כאשר כל המשחקים הם בעצם הכנה למשחק זה. 

המערכת עונה 4 פרק 5 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

המערכתהמערכת עונה 4 פרק 5 לצפייה ישירה, המערכת עונה 4 פרק 5 להורדה, המערכת עם מיקי חיימוביץ' עונה 4 פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה - המערכת עונה 4 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: "המערכת", תוכנית התחקירים החברתית בהובלתה של מיקי חיימוביץ חוזרת לעונה הרביעית. גם הפעם היא תעסוק בנושאים הנמצאים על סדר היום הציבורי אשר מעסיקים וחשובים לכל אזרח במדינת ישראל. "המערכת" בעלת אג'נדה חברתית אקטואלית, מביאה רוח רעננה וצעירה לתחום התחקיר , הן בדרך העשייה והן בעיסוק המרכזי בתכנים חברתיים המוגשים מנקודת מבט ייחודית ופונה לצופה בגובה העיניים. בעזרת צוות תוכן רחב ובהובלה של מיקי חיימוביץ' התכנית תביא בכל שבוע אל המסך סיפורים בעלי היבטים עקרוניים חשובים וחברתיים הנוגעים לכל אחד ואחת מאיתנו.

מפלצות קטנות פרק 1 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

Miflatzot Ktanot Logo.jpgמפלצות קטנות פרק 1 לצפייה ישירה, מפלצות קטנות פרק 1 להורדה, מפלצות קטנות עונה 1 פרק 1 לצפייה ישירה או להורדה, מפלצות קטנות עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: מפלצות קטנות היא סדרת טלוויזיה קומית שכתבו ויצרו בני הזוג שני מלמד ניצן ורועי ניצן המשודרת ברשת, ערוץ 2 החל מ-2 בנובמבר 2016 ביום רביעי אחרי התוכנית מהפכה במטבח. הסדרה עוסקת בהורים לילדים בני שנתיים עד ארבע. הילדים בסדרה זו מיוצגים על ידי בובות מפלצות. הסדרה מציגה ארבע משפחות בעלות ילדים בני שנתיים עד ארבע. ילדי המשפחות הולכים לאותו גן. הילדים מבלים את שעות אחרי הצהריים בגן שעשועים בזמן שהוריהם יושבים על ספסל בגן ומשוחחים ביניהם על הילדים. לאחר מכן עוקבים אחרי המשפחות בבתיהן. 

מפלצות קטנות פרק 2 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

Miflatzot Ktanot Logo.jpgמפלצות קטנות פרק 2 לצפייה ישירה, מפלצות קטנות פרק 2 להורדה, מפלצות קטנות עונה 1 פרק 2 לצפייה ישירה או להורדה, מפלצות קטנות עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: מפלצות קטנות היא סדרת טלוויזיה קומית שכתבו ויצרו בני הזוג שני מלמד ניצן ורועי ניצן המשודרת ברשת, ערוץ 2 החל מ-2 בנובמבר 2016 ביום רביעי אחרי התוכנית מהפכה במטבח. הסדרה עוסקת בהורים לילדים בני שנתיים עד ארבע. הילדים בסדרה זו מיוצגים על ידי בובות מפלצות. הסדרה מציגה ארבע משפחות בעלות ילדים בני שנתיים עד ארבע. ילדי המשפחות הולכים לאותו גן. הילדים מבלים את שעות אחרי הצהריים בגן שעשועים בזמן שהוריהם יושבים על ספסל בגן ומשוחחים ביניהם על הילדים. לאחר מכן עוקבים אחרי המשפחות בבתיהן. 

מפלצות קטנות פרק 3 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

Miflatzot Ktanot Logo.jpgמפלצות קטנות פרק 3 לצפייה ישירה, מפלצות קטנות פרק 3 להורדה, מפלצות קטנות עונה 1 פרק 3 לצפייה ישירה או להורדה, מפלצות קטנות עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: מפלצות קטנות היא סדרת טלוויזיה קומית שכתבו ויצרו בני הזוג שני מלמד ניצן ורועי ניצן המשודרת ברשת, ערוץ 2 החל מ-2 בנובמבר 2016 ביום רביעי אחרי התוכנית מהפכה במטבח. הסדרה עוסקת בהורים לילדים בני שנתיים עד ארבע. הילדים בסדרה זו מיוצגים על ידי בובות מפלצות. הסדרה מציגה ארבע משפחות בעלות ילדים בני שנתיים עד ארבע. ילדי המשפחות הולכים לאותו גן. הילדים מבלים את שעות אחרי הצהריים בגן שעשועים בזמן שהוריהם יושבים על ספסל בגן ומשוחחים ביניהם על הילדים. לאחר מכן עוקבים אחרי המשפחות בבתיהן. 

מפלצות קטנות פרק 4 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

Miflatzot Ktanot Logo.jpgמפלצות קטנות פרק 4 לצפייה ישירה, מפלצות קטנות פרק 4 להורדה, מפלצות קטנות עונה 1 פרק 4 לצפייה ישירה או להורדה, מפלצות קטנות עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: מפלצות קטנות היא סדרת טלוויזיה קומית שכתבו ויצרו בני הזוג שני מלמד ניצן ורועי ניצן המשודרת ברשת, ערוץ 2 החל מ-2 בנובמבר 2016 ביום רביעי אחרי התוכנית מהפכה במטבח. הסדרה עוסקת בהורים לילדים בני שנתיים עד ארבע. הילדים בסדרה זו מיוצגים על ידי בובות מפלצות. הסדרה מציגה ארבע משפחות בעלות ילדים בני שנתיים עד ארבע. ילדי המשפחות הולכים לאותו גן. הילדים מבלים את שעות אחרי הצהריים בגן שעשועים בזמן שהוריהם יושבים על ספסל בגן ומשוחחים ביניהם על הילדים. לאחר מכן עוקבים אחרי המשפחות בבתיהן. 

מפלצות קטנות פרק 5 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

Miflatzot Ktanot Logo.jpgמפלצות קטנות פרק 5 לצפייה ישירה, מפלצות קטנות פרק 5 להורדה, מפלצות קטנות עונה 1 פרק 5 לצפייה ישירה או להורדה, מפלצות קטנות עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: מפלצות קטנות היא סדרת טלוויזיה קומית שכתבו ויצרו בני הזוג שני מלמד ניצן ורועי ניצן המשודרת ברשת, ערוץ 2 החל מ-2 בנובמבר 2016 ביום רביעי אחרי התוכנית מהפכה במטבח. הסדרה עוסקת בהורים לילדים בני שנתיים עד ארבע. הילדים בסדרה זו מיוצגים על ידי בובות מפלצות. הסדרה מציגה ארבע משפחות בעלות ילדים בני שנתיים עד ארבע. ילדי המשפחות הולכים לאותו גן. הילדים מבלים את שעות אחרי הצהריים בגן שעשועים בזמן שהוריהם יושבים על ספסל בגן ומשוחחים ביניהם על הילדים. לאחר מכן עוקבים אחרי המשפחות בבתיהן. 

מפלצות קטנות פרק 6 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

Miflatzot Ktanot Logo.jpgמפלצות קטנות פרק 6 לצפייה ישירה, מפלצות קטנות פרק 6 להורדה, מפלצות קטנות עונה 1 פרק 6 לצפייה ישירה או להורדה, מפלצות קטנות עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: מפלצות קטנות היא סדרת טלוויזיה קומית שכתבו ויצרו בני הזוג שני מלמד ניצן ורועי ניצן המשודרת ברשת, ערוץ 2 החל מ-2 בנובמבר 2016 ביום רביעי אחרי התוכנית מהפכה במטבח. הסדרה עוסקת בהורים לילדים בני שנתיים עד ארבע. הילדים בסדרה זו מיוצגים על ידי בובות מפלצות. הסדרה מציגה ארבע משפחות בעלות ילדים בני שנתיים עד ארבע. ילדי המשפחות הולכים לאותו גן. הילדים מבלים את שעות אחרי הצהריים בגן שעשועים בזמן שהוריהם יושבים על ספסל בגן ומשוחחים ביניהם על הילדים. לאחר מכן עוקבים אחרי המשפחות בבתיהן. 

מפלצות קטנות פרק 7 לצפייה ישירה
לצפייה מהנייד לחצו כאן!

Miflatzot Ktanot Logo.jpgמפלצות קטנות פרק 7 לצפייה ישירה, מפלצות קטנות פרק 7 להורדה, מפלצות קטנות עונה 1 פרק 7 לצפייה ישירה או להורדה, מפלצות קטנות עונה 1 פרקים מלאים, הדלפות בלעדיות באיכות HD ובחינם! תקציר הסדרה: מפלצות קטנות היא סדרת טלוויזיה קומית שכתבו ויצרו בני הזוג שני מלמד ניצן ורועי ניצן המשודרת ברשת, ערוץ 2 החל מ-2 בנובמבר 2016 ביום רביעי אחרי התוכנית מהפכה במטבח. הסדרה עוסקת בהורים לילדים בני שנתיים עד ארבע. הילדים בסדרה זו מיוצגים על ידי בובות מפלצות. הסדרה מציגה ארבע משפחות בעלות ילדים בני שנתיים עד ארבע. ילדי המשפחות הולכים לאותו גן. הילדים מבלים את שעות אחרי הצהריים בגן שעשועים בזמן שהוריהם יושבים על ספסל בגן ומשוחחים ביניהם על הילדים. לאחר מכן עוקבים אחרי המשפחות בבתיהן. 

שבעת המופלאים לצפייה ישירה » תרגום מובנה


שבעת המופלאים לצפייה ישירה, שבעת המופלאים להורדה, שיבעת המופלאים לצפייה ישירה או להורדה, 7 המופלאים לצפייה ישירה, 7 המופלאים להורדה, The Magnificent Seven לצפייה ישירה או להורדה, שבעת המופלאים תרגום מובנה לצפייה ישירה, שבעת המופלאים כתוביות בעברית להורדה, שבעת המופלאים סרט באיכות HD (720P, 1080P) לצפייה ישירה - תקציר הסרט: כשהעיירה רוז קריק נמצאת תחת שליטתו הקטלנית של התעשיין ברתולומיאו בוג (פיטר סארסגארד), אנשי העיירה הנואשים משלמים לשבעה פורעי חוק שיגנו עליהם: ציידי ראשים, מהמרים ושכירי חרב. בזמן שהם מכינים את העיירה לעימות האלים שהם יודעים שמצפה להם, שבעת שכירי החרב מוצאים את עצמם נלחמים על יותר מכסף.